Tajomstvo voličov tohoto zločineckého režimu odhalené : Štokholmský syndróm!

A tak ako je možné pre pár ľudí utrpieť psychickú trauma, ktorá vyústi do Štokholmského syndrómu, tak isto je možné nie len aby iba obete holocaustu a náboženských kultov podľahli Štokholmskému syndrómu, ale je úplne možné aby aká koľvek veľká masa ľudí podľahla Štokholmskému syndrómu, ak táto masa ľudí utrpí rovnakú psychickú traumu.


UPOZORNENIE !!!

40+ rokov som Slovenčinu písmom nepraktizoval. Preto na opravu pravopisu používam "spell check" a opravujem všetko čo my to ukáže! http://www.mozilla.sk/doplnky/#pravopis Ak je tam Y miesto I je to chyba "spell checku" a nie moja ! Ak má niekto lepší spell check,ktorý vychytá všetky pravopisné chyby tak dajte link dole do debaty a ja si ho stiahnem. Tiež prosím o zhovievavosť voči mojej otrasnej a hroznej gramatike ! Vďaka za Vaše porozumenie.


Tajomstvo voličov tohoto zločineckého režimu odhalené : Štokholmský syndróm!

Vážený priatelia, aby sme pochopili čo sa dnes deje v politike na Slovensku,musíme si vysvetliť niektoré psychologické koncepcie.

Keď v roku 1985 let spoločnosti TWA 847 z Atén bol dvoma ozbrojencami unesený do Libanonu, tam potom pasažieri boli držaný ako rukojemníci, niektorí bolí bití a jeden pasažier bol zabití a jeho telo bolo vyhodené von na pristávaciu dráhu, ale aj tak potom, čo zajatci boli zachránení, jeden z nich neskôr hovoril, že jeho únoscovia, "Neboli zlí ľudia, nechali ma jesť, nechali ma spať, dali mi život."

Tak,že tak ! Ako vidíme, je celkom možné aby obete kriminálneho zločinu implicitne označili vrahov a únoscov ktorí zavraždili v ich prítomnosti jedného z pasažierov za "dobrých ľudí" !

Čo sa tam stalo ? Títo ľudia načisto z blbli ?

Nie ,títo ľudia nez-blbli, títo ľudia sa stali obeť "Štokholmského Syndrómu".

Psychologický koncept : Štokholmský syndróm.

Štokholmský syndróm je pomenovaný po lúpežnom prepadnutí Kreditbanken v Norrmalmstorg, v Štokholme vo Švédsku, v ktorej boli zamestnanci banky vzatí ako rukojemníci od 23. augusta do 28. augusta 1973. V tomto prípade, obete stali sa citovo oddaný (zviazaný) s ich únoscami, a dokonca bránil svojich únoscov potom, čo boli po šiestich dňoch vyslobodení.

V psychológii, Stockholm syndróm je zdanlivo paradoxný psychologický jav, v ktorom rukojemníci začnú mať súcit,náklonnosť a všeobecne pozitívne pocity voči svojim vezniteľom, niekedy až tak že ich budú brániť . Tieto pocity sú všeobecne považované za iracionálne s ohľadom na nebezpečenstvo alebo riziko, ktorému je obeťou, vystavená.

Tieto pocity pramenia z omylu, že tým že únoscovia ich nezabili,že ich netýrajú, nemučia a inak zle s nimi nezaobchádzajú, že to je dôkaz že sú láskavý, milosrdný a dobrý.

Psychologická trauma ktorá obeť utrpí pri únose jej znemožní racionálne uvažovanie. Obeť si neuvedomuje že len pokiaľ sú na žive majú pre únoscu hodnotu, a že je to v záujme samého únoscu aby ostali nažive, že trýznenie,týranie a bitie rukojemníkov vytvorí nebezpečenstvo pre únoscu že rukojemníci sa mu postavia na odpor a alebo ho premôžu alebo ich bude musieť zabiť.

Obete držané v zajatí krátky čas nie sú jediní,u ktorých sa vyvinú pozitívne pocity pre páchateľov zločinov. Shawn Hornbeck, chlapec Missouri bol unesený v roku 2002 a držaný v zajatí viac ako štyry roky zamestnancom pizzerie Michaelom Devlinom. Dokonca 10 mesiacov po únose bol sám na polícii ohlásiť krádež svojho bicikla a seba uviedol ako Shawn Devlin. V rozhovore vysielanom na americkej CBS rok potom, čo bol Shawn Horbeck vyslobodený, reportér poznamenal, že chlapcovi rodičia požiadali, aby sa Shawna nepýtali prečo štyri roky nikomu nič nepovedal.

Ale prípad Natascha Kampusch je ešte hroznejší. Rakúske dievča bolo unesené vo veku 10 rokov a držané osem rokov v pivnici bez okien únoscom Wolfgangom Priklopilom. Natasha konečne utiekla v auguste 2006. Ale potom keď počula že jej únosca skočil pod vlak niekoľko hodín po tom, čo utiekla,tak sa pustila do plaču. "Jediné, čo môžem povedať je, že kúsok po kúsku, je mi ho ľúto," povedala Kampusch v roku 2007 v dokumentárnom filme k príležitosti jej prvého roku slobody, tam nazvala Priklopila "chudáčik a úbohá dušička, stratená a zablúdená".

A tak tu môžeme uvádzať ďalšie a ďalšie príklady ako : Mary McAlroy unesenej v roku 1933,Patty Hearst, unesenej v roku 1974,Jaycee Lee Dugard unesenej Phillipom and Nancy Garridovím vo veku 11 rokov na autobusovej zastávke v roku 1991 a držanej 18 rokov a tak ďalej.

A tak ako je možné pre pár ľudí utrpieť psychickú trauma, ktorá vyústi do Štokholmského syndrómu, tak isto je možné nie len aby iba obete holocaustu a náboženských kultov podľahli Štokholmskému syndrómu, ale je úplne možné aby aká koľ-vek veľká masa ľudí podľahla Štokholmskému syndrómu, ak táto masa ľudí utrpí rovnakú psychickú traumu.

Psychologický koncept : psychická trauma. (psychic trauma)

Psychická trauma je druh poškodenia psychiky, ku ktorému dochádza v dôsledku traumatickej udalosti. Keď tá trauma vedie k post traumatickej stresovej poruche, poškodenie môže mať následok aj fyzické zmeny vo vnútri mozgu a mozgovej chémie, ktorá zmení ako človek bude reagovať na budúce stresy.

Traumatická udalosť obsahuje iba jednú skúsenosť, alebo trvalé alebo opakujúce sa udalosť alebo udalostí, ktoré úplne preťažia individuálna schopnosť vyrovnať sa alebo integrovať myšlienky a emócie spojené s týmto skúsenosťami.

Pocit premoženia ( porážky) môže byť oneskorený o týždne,mesiace a dlhšie, zakiaľ sa človek snaží vyrovnať s bezprostredným okolnostiam.( platiť nedoplatky za vodu, elektrinu, kúrenie, ubytovanie, ubytovanie, stravu,rôzne účty a atď.)

Trauma môže byť spôsobené celým radom udalostí, ale existuje niekoľko spoločných čŕt.

Často ide o porušenie osobnej predstavy o ľudských právach, čím sa osoba dostane do stavu extrémneho zmätku a neistoty. Tiež , keď ľudia či inštitúcie, na ktorých sú závislí na prežitie nedodržia alebo zradia, alebo sklamú osobu nejakým nepredvídaným spôsobom.

Dlhodobá expozícia v situáciách, ako je extrémna chudoba alebo jemnejšie či tlmené formy zneužívania, napríklad slovné napádania, môžu byť traumatická (hoci slovné útoky môžu tiež potenciálne byť traumatické ako jednorazový čin ).

Avšak, rôzni ľudia reagujú rôzne na podobné zážitky. Jedna osoba môže zažiť udalosť ako traumatickú, zatiaľ čo iný človek neutrpí traumu v dôsledku rovnakej udalosti.

Teda, nie všetci ľudia, ktorí majú potenciálne traumatický zážitok, skutočne sa stanú psychicky traumatizovaný.

Traumatizovaný Slovenský Národ.

Tento Slovenský Národ náš, po 23 rokoch rabovania, ponižovania, trápenia a prežitia rôznej degradácie a prizerania sa záplave nešťastia a tragédii ktoré postihovali a stále postihujú ľudí buď priamo v ich rodinách alebo v blízkom okolí , sa stal tak psychický traumatizovaní zo strachu o svoju existenciu, o svoje holé prežitie, že v masívnom rozsahu medzi Slovenskou populáciou sa rozšírilo niečo čo v psychológii sa nazýva : Štokholmský syndróm, teda presne to čo v roku 1985 sa rozšírilo medzi pasažiermi na unesenom lete 847 spoločnosti TWA.

FICO A CELÍ REŽIM PO ROKU 1989, ONI NIE SÚ ZLÍ ĽUDIA, ONI NÁM NEDAJÚ ZAHYNÚŤ ONI NÁM DAJÚ MÚKU A CESTOVINY , ONI....

Psychologický koncept : Represia.(Repression)

Represia, čiže Potlačovanie, je kľúčový pojem psychoanalýzy. Represia zaisťuje to, že je zabránené aby do vedomej mysle vstúpilo to čo je neprijateľné, preto lebo to vyvoláva úzkosť ( starosť,strach atď.), keď sa to pripomenie.

A teraz, tu dole, pozrite si toto video, ako sa (okrem mňa a tých ktorých som zburcoval s mojimi otázkami), mlčky a potichu ako nejaké ovce, títo občania prechádzajú po Slovenskom parlamente.

Represia týchto potichu prechádzajúcich sa ovčanov je do očí bijú ca ! Chodia mlčky ako nejaký zombie-ovia a pri tom každý jeden vie že sa nachádza v "Brlohu Zlodejov" !

Brloh zlodejov časť 1.

Brloh zlodejov časť 1.

Brloh zlodejov časť 3.

Brloh zlodejov časť 4.


Milí priatelia!

Tak už jasne chápete ako tento dnešní Noví Fašistický režim funguje ?

Je to primitívna hra na dobrého policajta a zlého policajta :

Dzurinda zobral invalidom - Fico vrátil invalidom!

Dzurinda dal platiť 20 sk.u lekára - Fico vrátil 20 sk.od lekára!

Dzurinda zvýšil plyn - Fico dal 50 sk. na plyn!

Darmo všetci útočia na Fica zo všetkých strán! Volič vám povie : a čo dzurindovci len sľubujú ale Fico nám dal!

A keď sa voliča spýtate co Vám Fico dal ze ho volíte,odpovie: no Fico nám dal invalidné,Fico nám dal 20 korún tu a 50 korún tam!

Článok: [ http://moje.hnonline.sk/node/11398 Korporatokracia - Nový Fašizmus.]

Už chápete ako si Fico dokáže v tomto kriminálne nestíhanom režime vrahov, zlodejov a vyvrheľov držať pod svojou kontrolou štát a vyše vyše milión ľudských bytosti ktorí mu robia komparz a kulisu legitimity ???

Sú to všetko obete Štokholmského syndrómu !

Tak už konečne chápete ako je to možné,že po nástenkovích tendroch, rôznych kauzách a skutočnosti že v spise gorila sa Fico spomína viac krát než Dzurinda, Fico aj jeho politická strana Smer už dávno neskončili na smetisku dejín ?

Teraz chápete prečo na Slovensku,- nie že Fico neskončil na smetisku dejín, naopak, Fico ešte získal vo voľbách parlamentnú väčšinu ?

...ba dokonca ešte teraz v nedávnych prieskumoch sa ukázalo že keby voľby boli teraz, Fico by mal v parlamente dokonca ústavnú väčšinu teda 92 poslancov !

Tak už všetci chápete čo sa to tu deje ?

Nie, Slováci načisto nez blbli že do parlamentu a vlády opakovane volia gangsterský režim kriminálne nestíhaných vrahov, zlodejov a vyvrheľov...

Nie, občania Slovenska sa jednoducho stali traumatizované obete gangsterského režimu kriminálne nestíhaných vrahov, zlodejov a vyvrheľov, ktorí dnes majú strach o svoju holú existenciu, o svoje holé prežitie !

A tak ako všetky obete ktoré v zajatí kriminálnikov a gangstrov dnes majú strach o svoju holú existenciu, o svoje holé prežitie podľahnú Štokholmskému Syndrómu,

tak dnes aj občania Slovenska ale aj Česka, jednoducho po 23 rokoch systematického traumatizovania, tiež podľahli Štokholmskému Syndrómu !!!

Rudolf Vaský

Facebook Comments

Facebook Comments

• Bratislava